Avril Lavigne
Hey! Bun venit in comunitatea romana Avril Lavigne. Aici vei gasi cele mai noi informatii despre cantareata, dar iti poti face si prieteni noi.Doar inregistreaza-te! Smile

Enjoy!

Avril Lavigne

Un forum dedicat printesei punk-ului, Avril Lavigne.

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriConectareInregistrare

Distribuiţi | 

Seriale coreene

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
~TuKiKaToMiKa~
Little Punker
Little Punker

Numarul mesajelor : 391
Data de inscriere : 27/01/2011
Varsta : 19
Localizare : AnyWhere BuT NoT Here.

MesajSubiect: Seriale coreene   Dum Ian 30, 2011 7:12 pm

Stiu ca voua nu va plac asemenea seriale dar eu la adoorrr Razz Razz I love you I love you I love you I love you I love you I love you .Drept sa spun ,inainte nici eu nu aveam vreo treaba cu serialele astea.Neutral.Dar dupa primul serial mam indragostit:)).Colegii,prietenii mei imi spun ca serialeele aste-s pentru adulti..ca sunt plictisitoare Sleep .Nu i-am luat in seamna -pana acum am urmarit vreo 6,7 seriale coreene.Sunt minunate-mai bune decat telenovelele.Cateva exemple de seriale coreene:
Yi San

Dae Jang Geum

Damo

Regina Deokman

Hur jun

Printul Jumong-se difuzeaza in prezent.Jumong este o drama istorica care sa difuzat pe reţeaua de Coreea de Sud de televiziune MBC ca o aniversare a 45 Special Drama. La inceput erau 60 de episoade insa s-a decis să-l extindă la 81 episoade din cauza popularitatii sale. Acesta descrie viaţa de Jumong Taewang, (fondator al regatului de Goguryeo).

Daca vreti sa aflati mai multe detalii despre fiecare serial,dati pur si simplu cautare pe google.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
AbbeyDawn
Punk's Dead
Punk's Dead

Numarul mesajelor : 204
Data de inscriere : 26/06/2011
Varsta : 19
Localizare : Everywhere

MesajSubiect: Re: Seriale coreene   Mar Feb 21, 2012 3:57 pm

Nu mă impresionează felul în care joacă coreeni, spanioli...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Seriale coreene
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Avril Lavigne :: Diverse :: Movies-
Mergi direct la: